הזמנת טכנאי לתנורי אפיה

הזמנת טכנאי תנורי אפיה

תנור האפייה התקלקל ואתם מתלבטים האם להזמין טכנאי תנורי אפיה הוא לגשת לחנות ולקנות תנור חדש לבית. רובנו יעדיפו ללכת ולקנות תנור חדש בלי לבדוק ולנסות לתקן את התנור הקיים והחכמים יותר שבננו יעדיפו לפחות לבדוק את האפשרות לתקן את התנור ולחסוך כסף רב.

השוק בארץ מוצף במותגים ודגמים של תנורי אפיה ביתיים. בשנת 2014 נמכרו פי 2 תנורים מהשנה הקודמת לה וזאת בעקבות כניסה של דגמים חדשים לשוק גרמה לתחרות בריאה בין המשווקים כאשר המרוויח הגדול אמור להיות הצרכן. ברוב המקרים כסף לא משקר ורבים מהצרכנים נמשכים לתנורים היותר זולים, תנורים פחות איכותיים, תנורים שמתקלקלים יחסית מהר. נשאלת השאלה האם לרוץ ולקנות תנור חדש או להזמין את הטכנאי לתקן את התקלה. רוב התקלות פשוטות יחסית לתיקון וזולות כך שתוכלו לחסוך כסף רב בהזמנת טכנאי ולהבטיח את פעולת התנור לתקופה ממושכת. כדי למנוע אי נעימות וכדי לאמוד את סכום התיקון ניתן לבקש מהטכנאי לנסות ולאבחן את התקלה כבר בשיחת הטלפון כדי לדעת מה טווח המחירים עבור התיקון. טכנאי מוסמך ומנוסה ישאל אתכם מספר שאלות דרכם יוכל לקבל אינדיקציה לבעיה ולאמוד את הנזק.

כמה שאלות חשובות אותם כדאי לשאול את הטכנאי לפני הגעתו אליכם לבית, האם התיקון מתבצע במקום בבית הלקוח והאם הטכנאי משתמש בחלקים מקוריים ואיכותיים, מה משך זמן האחריות עבור העבודה והחלק שהוחלף ומה עלות ביקור טכנאי.

Comments are closed.